Bieg dla Legionistów

Bieg dla Legionisty

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w wyzwaniu marszowo – biegowym. Ci, którzy przebiegli lub przeszli w miesiąc minimum 50 kilometrów dostaną pamiątkowe medale. Zostaną wręczone gdy będzie taka możliwość. Wygrała Sylwia Orzechowska z kl. 3 TFH, która zrobiła 451 kilometrów. Na drugim miejscu uplasowała się Maria Zarzycka z kl. IV TEL z wynikiem 375 kilometrów. Na podium znalazła się również Małgorzata Gajzler z kl. 2 TEF pokonując 189 kilometrów.

Zadanie na medal wykonali również: Wiktoria Kociołek, Marcelina Ratajczyk, Oliwa Świątkiewicz, Martyna Strycharska, Mateusz Strycharski, Oliwia Sokołowska, Maja Bielecka i Martyna Szymczak. Spośród nauczycieli wyróżnić należy: Katarzynę Kozłowską – Marks, nauczycielkę j. Angielskiego oraz Katarzynę Giedrojć, nauczycielkę historii i wos-u. Z administracji wyzwania podjęła się Wioletta Jagiellińska – Pańczyk, księgowa naszej szkoły.

Zadanie wykonało 14 osób. Dali radę mimo epidemii, nauki zdalnej i trudnej sytuacji w jakiej się obecnie znajdujemy. Wszystkim składamy wielkie gratulacje!

Bieg zorganizowały nauczycielki: Katarzyna Giedrojć i Marta Stangret. Zrealizowany został w ramach szkolnych obchodów 102. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.