„Pod stopami” – konkurs fotograficzny

"Stąd" Oliwia Świątkiewicz I miejsce

Oliwia Świątkiewicz z klasy IV Technikum fotograficznego zajęła I miejsce w konkursie fotograficznym  odbywającym się w ramach XXIV Przeglądu Twórczości Artystycznej Uczniów Szkół Zawodowych.

Organizatorem przeglądu jest Zespół Szkół Politechnicznych w Łodzi we współpracy z Łódzkim Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Kształcenia Praktycznego oraz Wojewódzkim Ośrodkiem Doskonalenia Nauczycieli w Łodzi.

W ramach XXIV edycji Przeglądu Twórczości zostały przeprowadzone trzy konkursy: fotograficzny, literacki i plastyczny. W zmaganiach konkursowych wzięło udział 111 uczniów z 32 szkół zawodowych z Łodzi i województwa łódzkiego.

Fotografie oceniała Komisja Konkursowa w składzie:

AGATA BUCHHOLTZ – Muzeum Archeologiczne i Etnograficzne w  Łodzi
MONIKA CZUBACZYŃSKA – Gminno-Parkowe Centrum Kultury i Ekologii w Plichtowie
MICHAŁ MIKUŁA – Fotografik

Tematem ostatniej edycji konkursu było: „Pod stopami”.

Opiekunem artystycznym Oliwii był p. Sławomir Bart – nauczyciel przedmiotów zawodowych fotograficznych.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

"Stąd" Oliwia Świątkiewicz I miejsce

Foto. Oliwia Świątkiewicz „…stąd”