Maturzyści na Łódzkim Salonie Maturzystów Perspektywy 2019

Łódzki salon Maturzysty Perspektywy 2019
W dniu 23.09.2019 roku uczniowie klasy IV Technikum Ekonomicznego wzięli udział w Łódzkim Salonie Maturzystów Perspektywy 2019. Odbywał się on w Centrum Dydaktycznym Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Nasi uczniowie wraz z opiekunem uczestniczyli w zajęciach „Przygotuj się do matury po mistrzowsku – warsztaty ze sportowcami pamięci”, organizowanych przez wydawnictwo Nowa Era. Prowadząca zapoznała tegorocznych maturzystów z metodą LOCI ułatwiającą szybsze zapamiętywanie oraz udzieliła wielu cennych rad, które pomogą uczniom jak najlepiej wypaść na egzaminie maturalnym.Po wykładzie maturzyści poznali oferty edukacyjne i zasady rekrutacji na uczelnie wyższe, a także odebrali przygotowane specjalnie dla nich przez Perspektywy Informatory dla Maturzystów. 
Zdobyta wiedza i oferty uczelni zostaną wykorzystane do przygotowania naszego Szkolnego Salonu Maturzystów zaplanowanego na dzień 4.10.2019.