Forum Młodych

Forum młodych

Klasa II Technikum logistycznego uczestniczyła w  Forum Młodych, które odbywało się w Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej. Motywem przewodnim spotkania była przedsiębiorczość  i promocja aktywności zawodowej młodych ludzi zarówno w postaci zakładania własnych firm jak i zdobywanie doświadczenia zawodowego w różnych branżach na rynku polskim oraz zagranicznym. Młodzież miała okazję poznać także oferty potencjalnych pracodawców z regionu oraz firmy, które pośredniczą w poszukiwaniu pracy za granicą. Uczniowie wzięli udział także w warsztatach „Od czego zacząć karierę?” poprowadzonych przez Beatę Zakrzewską, doradcę zawodowego z Mobilnego Centrum Informacji Zawodowej w Łodzi, podczas których dyskutowali na temat trafnych wyborów edukacyjno-zawodowych.

Podczas wyjazdu do Łodzi uczniowie połączyli przyjemne z pożytecznym. Przed warsztatami odwiedzili w Sukcesji kręgielnię „Król Kul”, gdzie na czterech torach próbowali, wraz z wychowawcą, swoich sił w grze w kręgle.