Wrześniowy Bieg Przełajowy

XIX Wrześniowy Bieg Przełajowy, któremu patronował Starosta Powiatu Pabianickiego Krzysztof Habura, rozpoczął sportowe współzawodnictwo szkół średnich w ramach Licealiady. Reprezentująca ZS3 drużyna dziewcząt stanęła na trzecim miejscu podium. Po dramatycznej walce nasz zespół  w składzie: Karolina Gajzler kl. I TFh, Sylwia Orzechowska kl.I TFh, Angelika Madej kl. I TFo, Oliwia Karolak kl II TFFo, Aleksandra Suszwedyk kl. II TFFo, Gaja Włodarczyk kl. II Tho, Natalia Łacwik kl. III Tho cieszył się ze swojego sukcesu. Gratulujemy dziewczynom!

Wrześniowy Bieg Przełajowy był jednocześnie Mistrzostwami Powiatu w drużynowych i indywidualnych biegach przełajowych. Startowało w nim 670 uczniów z pabianickich szkół każdego szczebla. Impreza została zorganizowana w Parku Wolności przez Starostwo Powiatowe w Pabianicach  oraz Młodzieżowy Dom Kultury w Pabianicach. Przed rozpoczęciem biegu złożono kwiaty pod pomnikiem Żołnierzy 15 Pułku Piechoty „Wilków”.