Kiermasz używanych podręczników

kiermasz podręczników

W dniach 10 – 17 września w godz. 9.00 – 14.30 odbędzie się kiermasz podręczników.

Osoby zainteresowane sprzedażą swoich podręczników mogą je przynosić w dniu 10 i 11 września, tj. najbliższy poniedziałek i wtorek. Wszystkie książki powinny być podpisane i wycenione, należy dołączyć do nich podpisany (imię, nazwisko i klasa) wykaz przekazywanych na kiermasz  podręczników!

W dniach 13 – 17 września odbywać się będzie sprzedaż podręczników. Organizatorzy kiermaszu bardzo proszą osoby kupujące o przygotowanie odpowiednio drobnych nominałów banknotów i monet, tak by można było zapłacić za książki bez konieczności wydawania pieniędzy!

Kiermasz prowadzony będzie w Szkolnym Ośrodku Kariery na II piętrze w budynku A.

Organizatorem kiermaszu jest Samorząd Szkolny.