Dzień Szpilek – 25 września

25 września (piątek) gorąco zapraszamy Ciebie do wzięcia udziału w ogólnopolskiej akcji społecznej na rzecz dzieci chorych na raka, której organizatorem jest Moliera2.

Telefon, para szpilek i … odrobina kreatywności – tyle wystarczy by pomóc małym wojownikom z Przylądek Nadziei!

Chcesz pomóc? To banalnie proste:

• Wskocz w wysokie obcasy i zrób sobie w nich zdjęcie. Możesz też strzelić fotkę samym butom!
  • Do 24.09 (czwartek) prześlij swoje zdjęcie na adres anetaczerwinska@gmail.com, a twoja fotka zostanie umieszczona na Facebooku naszej szkoły i będzie walczyć o Nagrodę Publiczności. Osoba, której zdjęcie zdobędzie najwięcej polubień – otrzyma NAGRODĘ! 🙂 Głosować będzie można od 25 – 27 września.
  • 25.09 (piątek) opublikuj zdjęcie jako post na Instagramie lub Facebooku i otaguj je #DzienSzpilek

(za taką fotkę Moliera2 i partnerzy zabawy przekażą 2 zł na rzecz pacjentów z Przylądka Nadziei.)

Im nas więcej, tym więcej zdobędziemy środków na zakup drogich, nierefundowanych leków, sfinansowanie terapii i rehabilitacji oraz zakup nowoczesnego sprzętu do Przylądek Nadziei!