„Selfie w maseczce”

Masz szansę zdobyć punkty z zachowania! Wyślij nam swoje zdjęcia

Prosimy o przesyłanie zdjęć na adres zs3koronawirus@wp.pl.

Zdjęcie 1 – w maseczce (może to być zdjęcie typu „selfie” lub zrobione przez kogoś”)

Zdjęcie 2 – zdjęcie bez maseczki, z kciukiem podniesionym do góry (może to być zdjęcie typu „selfie” lub zrobione przez kogoś”)

Za każde przesłane przez Was zdjęcie dostaniecie 10 punktów z zachowania. Razem możecie więc zdobyć 20 punktów.

Zdjęcia zostaną wykorzystane w ramach promocji szkoły. Będą umieszczone na naszej stronie internetowej, facebooku, być może również w pabianickich mediach. Wysłanie przez Was zdjęcia na podanego wyżej e-maila jest równocześnie zgodą na jego publikację.

Wysłane zdjęcie ma być podpisane: imię, nazwisko, klasa. Zdjęcia proszę wysyłać w oryginale, w wysokiej rozdzielczości. Termin upływa 18 maja.

W akcji mogą wziąć również udział tegoroczni absolwenci naszej szkoły oraz nauczyciele.

To do dzieła!!!