Pomoc dla Ukrainy

28 lutego, pierwszego dnia po feriach zimowych, Szkolny Klub Wolontariatu zorganizował błyskawiczną jednodniową zbiórkę darów dla Ukrainy w związku z wojną, która toczy się na jej terenie.

Odzew był ogromny!
Serdecznie dziękujemy:
Młodzieży naszej szkoły
Rodzicom naszych uczniów
Dyrekcji, nauczycielom i pracownikom
Natalii Siupczyńskiej i Marii Zarzyckiej – absolwentkom naszej szkoły, które wsparły akcję
Przychodni Weterynaryjnej – Paweł Szymański i Barbara Michel
Sympatykom szkoły.
Dziękujemy także uczennicom klasy 3 TFHp: Gabrieli Pieczyńskiej, Dominice Siwek, Joannie Stefańskiej, Roksanie Gajdowicz i Natalii Foszpańczyk za pomoc w segregacji i pakowaniu darów .
Wielkie podziękowania dla chłopców z klasy 1TEL, którzy pomogli wszystko załadować do samochodów oraz wyładować w Placówce Opiekuńczo-Wychowawczej, gdzie punkt odbioru darów zorganizowało Starostwo Powiatowe w Pabianicach.
Dziękujemy pani Annie Szynkiewicz, pani Renacie Krysiak i Panu Miłoszowi Piskorskiemu za pomoc w pakowaniu i przewożeniu paczek.
Akcję koordynowały pani Katarzyna Kozłowska-Marks i pani Joanna Księżyk