Poświęcenie Sztandaru ZS3

Poświęcenie sztandaru
11 listopada 2021 roku podczas uroczystości  miejskich z okazji 103 rocznicy odzyskania niepodległości w kościele św. Mateusza, został poświęcony nowy sztandar Zespołu Szkół Nr 3 im. Legionistów Miasta Pabianic. Ten dzień na zawsze zapisze się w historii naszej szkoły.
W uroczystości udział wzięły 3 składy pocztu sztandarowego: Igor Zochniak, Sandra Janeczek i Weronika Grzybek, Dawid Kardas, Karolina Cieciorowska i Weronika Bolonek, Mateusz Pietrzak, Julia Rusinkiewicz i Kinga Kisiel. Poświęcenia sztandaru dokonał ks. Ryszard Stanek, dziekan dekanatu pabianickiego, z tej okazji złożył także życzenia młodzieży szkolnej, nauczycielom i pracownikom szkoły. Uroczystość poświęcenia przygotował ks. Paweł Kutynia, proboszcz parafii św. Mateusza. Opiekunami pocztu sztandarowego są nauczyciele: Jarosław Łacwik i Katarzyna Giedrojć.
Zdjęcia z uroczystości w zakładce Galeria