Dzień Edukacji Narodowej

Dzień Edukacji Narodowej

W dniu 13.10.2021 r. odbyła się w naszej szkole akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej w formie koncertu życzeń, przygotowana przez uczniów klasy 1TEL, 3TLg, 3TLp, 3TEFog, 3TFo oraz 4TFo. Młodzi artyści piosenką i słowem uświetnili ten wyjątkowy dzień w roku szkolnym. Wiele ciepłych i miłych słów popłynęło w kierunku Dyrekcji, Nauczycieli oraz pracowników administracji i obsługi. Uczniowie docenili i podkreślili swoją wdzięczność za wszystkie starania, inspiracje, motywację i siłę do stawiania czoła nowym wyzwaniom.

W tym dniu odbyło się także uroczyste ślubowanie i pasowanie uczniów klasy pierwszej.

Dla przypomnienia tych niezwykłych chwil dołączamy kilka fotografii, które wykonali uczniowie klasy 3TEFog: Adrian Łaskawiec i Aleksandry Zganiacz.