Oferta pracy dla logistyków

Asystent e-commerce praca

Zapraszamy naszych absolwentów Technikum w zawodzie technik logistyk do zapoznania się z ofertą pracy firmy JUMI Sp. z o.o., która poszukuje pracowników na stanowisku:

Asystent Działu E-commerce

Miejsce pracy: Pabianice

Zadania

  • Przygotowanie dokumentów sprzedażowych
  • Obsługa systemu platform: Allegro, Empik, Morele, Amazon
  • Przegotowanie opisów produktowych
  • Określenie potrzeb kontekstów graficznych, zlecenie wykonania zdjęć produktowych
  • Wprowadzanie korekt do opisów – na bazie opinii klientów i najczęściej zadawanych pytań
  • Obsługa telefoniczna i mailowa klienta
  • Zlecanie realizacji zgłoszeń do działu reklamacji
  • Współpraca z działem księgowości, monitorowanie płatności, przygotowanie korekt

Wymagania

  • Bardzo sprawna obsługa komputera, szczególnie pakietu MS Office
  • Wysoka komunikatywność
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2
  • Gotowość do pracy w zespole
  • Znajomość języka niemieckiego lub innego języka obcego będzie dodatkowym

Oferta

  • Przestrzeń do rozwoju osobistego i kompetencji zawodowych
  • Możliwość realizacji własnych pomysłów i rozwiązań
  • Umowa o pracę na pełen etat
  • Pakiet socjalny, medyczny i sportowy