Zakończenie roku klas maturalnych

Zakończenie roku klasymaturalne

Drodzy Maturzyści!

W obecnej sytuacji niemożliwe jest spotkanie, podczas którego moglibyśmy wspominając Wasz pobyt w szkole, wszystkie Wasze osiągnięcia i chwile, które zostaną w naszej pamięci, wręczyć Wam zasłużone świadectwa, dyplomy i podziękowania. Bardzo liczymy na to, że w nieodległej przyszłości spotkamy się z Wami w warunkach realnych. W zależności od okoliczności będzie to wspólne tradycyjne spotkanie lub jeśli to nie będzie bezpieczne, spotkania z Waszymi Wychowawcami w mniejszych grupach.

Dokumenty dla Was są przygotowane. Jeśli są one Wam potrzebne, proszę o kontakt z sekretariatem szkoły. Będziemy organizować na bieżąco, w miarę potrzeb, bezpieczne ich przekazywanie.

Liczę na to, że czas do egzaminów wykorzystacie na spokojne, efektywne przygotowanie.

Życzę zdrowia i serdecznie pozdrawiam

Agnieszka Kulpińska-Górska