Wycieczka do hotelu Aviator

Uczniowie dwóch pierwszych klas Technikum hotelarskiego  zwiedzili 3-gwiazdkowy hotel Aviator w Pabianicach. Po obiekcie każdą z klas oprowadzała pani pokojowa. Młodzież miała okazję obejrzeć część ogólnodostępną, recepcyjną, restaurację hotelową, a także sale konferencyjne. Najbardziej jednak zależało wszystkim na obejrzeniu części mieszkalnej hotelu i skonfrontowaniu wiedzy teoretycznej, zdobytej na zajęciach, z hotelową rzeczywistością.

W trakcie oglądania obiektu pani pokojowa opowiadała o funkcjonowaniu działu służby pięter, wyposażeniu pokoi hotelowych oraz o stosowanych procedurach i dokumentacji związanej z cyklem obsługi gości.

Za miłe przyjęcie i praktyczną, profesjonalną lekcję hotelarstwa podziękowała młodzież i nauczycielka przedmiotów zawodowych – ekonomicznych i hotelarskich – Beata Miłkowska-Andrzejczak.