Olimpiada o ZUS

W dniu 2 grudnia 2019 r. uczniowie klasy 2 Technikum Ekonomicznego wzięli udział w I szkolnym etapie olimpiady zorganizowanej przez Zakład Ubezpieczeń Społecznych „Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych” edycja 2019/2020. Uczniowie przygotowywali się do jej udziału  przez ostatni miesiąc ciężko pracując pod okiem p. Joanny Sterniczuk-Błoch i p. Małgorzaty Żuk.

Wyniki uczniów są bardzo zadowalające, ponieważ aż 8 osób z 12 osiągnęło wymaganą liczbę punków do udziału w kolejnym etapie. Do II etapu zakwalifikowała się Natalia Klepacz, z maksymalną liczbą punków, Adrianna Dobiech oraz Konrad Stuszek. Ta trójka tworzy zespół, który będzie nas reprezentował w dalszych zmaganiach. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.