Wernisaż fotografii

„Cztery One” to tytuł wystawy fotografii, którą oglądać możemy na świetlicy szkolnej. Cztery autorki zdjęć, uczennice klasy IV TFFo – Kinga Heleniak, Martyna Idasiak, Karolina Krysiak oraz Julia Zbrojewska, zaprezentowały swój dorobek artystyczny.

Wszystkie dziewczyny, są pasjonatkami fotografii i dlatego też wybrały zawód fototechnik. Z fotografią wiążą swoją przyszłą karierę zawodową. Julka interesuje się fotografią analogową. Karolina lubi fotografować przyrodę, chce zawrzeć w swoich zdjęciach piękno, które nas otacza. Martyna odkąd dostała aparat na I Komunię św. fotografuje rzeczywistość, taką jaką widzi własnymi oczami. Kinga lubi fotografować ludzi, zwierzęta, krajobrazy. A na pytanie, które zdjęcie jest jej ulubionym odpowiada słowami amerykańskiej fotograficzki, pionierki fotografii Imogen Cunningham 

Które z moich zdjęć jest moim ulubionym? To, które zrobię jutro.