Nasi uczniowie w Kole Fortuny

Koło Fortuny

Uczniowie klasy 3 Th, 3 TFFo i 2 TFFo wraz z opiekunami: p. Grażyną Ludwisiak, p. Katarzyną Kozłowską-Marks i p. Krzysztofem Jóźwiakiem uczestniczyli w nagraniach czterech odcinków popularnego teleturnieju Koło Fortuny, które odbywały się w studio nagrań w Warszawie.

Koło Fortuny po wielu latach przerwy wróciło 1 września 2018 na antenę TVP 2 – jest to trzecia edycja teleturnieju. Pierwsza edycja programu odbyła się w latach 1992-1998 i prowadził ją na początku Wojciech Pijanowski. Polskie Koło Fortuny opiera się na amerykańskim formacie Wheel of Fortune. Więcej ciekawostek na temat teleturnieju znajdziecie tutaj.

W przerwie pomiędzy odcinkami młodzież miała okazję zrobić sobie zdjęcie z prowadzącymi program: Izą Krzan i Rafałem Brzozowskim.