Maturzyści na Łódzkim Salonie Maturzystów Perspektywy 2018

Salon Maturzystów
W dniu 26.09.2018 roku uczniowie klasy IV Technikum Logistycznego wzięli udział w Łódzkim Salonie Maturzystów Perspektywy 2018. Odbywał się ona na Wydziale Elektrotechniki, Elektroniki, Informatyki i Automatyki Politechniki Łódzkiej.  Nasi uczniowie wraz z opiekunem uczestniczyli w zajęciach „Osiągnij sukces na maturze ustnej dzięki narzędziom komunikacji marketingowej„. Prowadzący – przedstawiciel Warszawskiej Szkoły Reklamy udzielił wielu cennych rad, które pomogą uczniom jak najlepiej wypaść na egzaminie maturalnym. Po wykładzie maturzyści poznali oferty edukacyjne i zasady rekrutacji na uczelnie wyższe, a także odebrali przygotowane specjalnie dla nich przez Perspektywy Informatory dla Maturzystów 2019. 
Zdobyta wiedza i oferty uczelni zostaną wykorzystane do przygotowania naszego Szkolnego Salonu Maturzystów zaplanowanego na dzień 2.10.2018.