Rok szkolny 2018/2019

Czas odpoczynku od nauki powoli dobiega końca i już za kilka dni spotkamy się po wakacyjnej przerwie. Uroczyste rozpoczęcie nowego roku szkolnego 2018/2019 odbędzie się w poniedziałek 3 września o godz. 8.30. Serdecznie zapraszamy na tę uroczystość wszystkich uczniów, szczególnie tych, którzy po raz pierwszy odwiedzą mury naszej szkoły, wszystkich pedagogów oraz pracowników administracji.
Za chwilę rozpocznie się wiele miesięcy nauki i wytężonej pracy, która, mamy nadzieję, zaowocuje dobrymi ocenami na świadectwie i dobrze zdanymi egzaminami. Paulo Coelho powiedział:

„Jest tylko jeden sposób nauki. Poprzez działanie.”

Mamy nadzieję, że energicznie i z dużym zaangażowaniem wkroczycie w nowy rok szkolny. Życzymy wszystkim uczniom i nauczycielom wielu sukcesów i wytrwałości w dążeniu do wyznaczonych celów oraz ogromnej satysfakcji z pokonywania kolejnych etapów drogi na wasz wymarzony szczyt.