🎉🚀 Wielki sukces naszych uczniów! 🚀🎉
Michał Bączyk 👨🎓 i Weronika Kurpińska 👩🎓 reprezentowali naszą szkołę w Warszawie 🏙️ podczas ogólnopolskiego etapu konkursu „Hack the Ad” 💡📢👏
Przy okazji wyjazdu udało się także znaleźć chwilę na krótkie zwiedzanie stolicy 🇵🇱📸✨
Gratulujemy udziału, zdobytego doświadczenia i odwagi w podejmowaniu nowych wyzwań! 👏🔥💪
Uczniowie uczestniczyli w konkursie pod opieką Pani Oliwii Światkiewicz, którą podczas etapu finałowego zastępował Pan Igor Zochniak.
