Jestem the best!

W dniu 13 maja 2024r. uczennica klasy 1TH Aleksandra Bilecka otrzymała z rąk Starosty Pabianickiego Arkadiusza Jaksy nagrodę, jaką jest udział w rejsie jachtem żaglowym po Morzu Bałtyckim wraz z załogą w dniach 24-31 sierpnia 2024r. Aleksandra jest zwycięzcą konkursu marynistycznego pod nazwą „Polska leży nad Bałtykiem” w ramach programu „Jestem the best”.
Aby zdobyć nagrodę Starosty Pabianickiego, uczniowie szkół ponadpodstawowych musieli podczas testu wykazać się znajomością geografii Polski i państw morza Bałtyckiego, jego fauny i flory, polskiej historii morskiej, a także podstawowego nazewnictwa żeglarskiego i nawigacji morskiej. Jest to już XV edycja tego konkursu, który organizowany jest wspólnie z Pabianickim Klubem Sportów Wodnych.
Gratulujemy Aleksandrze zwycięstwa i życzymy udanego rejsu.