Mistrzostwa Powiatu w piłce nożnej dziewcząt

13.04 na boisku przy Zespole Szkół nr 2 odbyły się Mistrzostwa Powiatu w piłce nożnej dziewcząt.

Nasza reprezentacja rozegrała w tym dniu 4 mecze. Pierwszy mecz dziewczyny rozegrały z I LO, po bardzo dobrym meczu w naszym wykonaniu wynikiem 4-1 zdobywamy 3 punkty do tabeli, gole dla naszej drużyny strzeliły Oliwia Sokołowska 3 oraz Maja Wawrzyniak. W drugim meczu po walce przegrywamy z Mistrzem Powiatu „Elektrykiem” 2-0. Trzeci mecz okazał się naszym najsłabszym spotkaniem, ale mimo ospałości dziewczyny po bramce w ostatniej minucie Oliwii Sokołowskiej wygrały z II LO 1-0. Ostatni mecz tego dnia to rywalizacja z Zespołem Szkół nr 1, po raz kolejny dobry mecz w naszym wykonaniu oraz pewna wygrana w stosunku 7-1 pozwoliły nam zdobyć wicemistrzostwo Powiatu Pabianickiego, gole w tym meczu strzelały: Oliwia Sokołowska – 3, Wiktoria Kania – 2, Lena Korpas -1 oraz Amelia Łydka – 1.

Oprócz strzelców bramek we wszystkich meczach na ogromne słowa uznania i podziękowania zasługują wszystkie zawodniczki biorące udział w zawodach, szczególnie Gosia Gajzler wraz z Hanią Sęk oraz Amelią Łydką grającymi w formacji defensywnej.

Dziewczyny zagrały w składzie:

Gajzler Małgorzata (bramkarka), Malinowska Wiktoria (bramkarka), Sęk Hanna, Łydka Amelia, Wawrzyniak Maja, Korpas Lena, Sokołowska Oliwia, Kania Wiktoria, Sobczak Nikola, Strzelczyk Maja, Zajączkowska Amelia, Rogalska Aleksandra oraz rezerwowe w tym dniu: Filipek Klaudia, Kania Angelika, Kiermasz Dominika, Mateja Gabriela.

Opiekunowie drużyny Pani Agnieszka Bajer oraz Pan Arkadiusz Daroch.

Grających mocno wpierali obecni na trybunach uczniowie.