Mikołaj w Porszewicach

W sobotę 17 grudnia wolontariusze naszej szkoły pod opieką koordynatorek – P. Katarzyny Kozłowskiej-Marks i P. Joanny Księżyk oraz nauczycielek P. Adrianny Prosnak-Gapys i P. Marianny Kubik udali się do Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej w Porszewicach na świąteczne spotkanie z dzieciakami.

Dla każdego z 75 podopiecznych przygotowany został prezent, który został wręczony osobiście przez Świętego Mikołaja.

Szkolny Klub Wolontariatu chciałby podziękować:
  • Dyrekcji oraz nauczycielom i pracownikom za wsparcie akcji,
  • uczniom, którzy jak zwykle okazali swoje wielkie serca,
  • Panu Bartłomiejowi Grali z firmy GRALA S.C. za przekazanie świątecznych opakowań na prezenty oraz ufundowanie upominków dla dzieciaków,
  • Panu Piotrowi Szczepaniakowi z firmy CNC-Lab oraz Panom Przemysławowi Sochackiemu i Michałowi Bartkiewiczowi za ufundowanie telewizora i głośnika bezprzewodowego dla Placówki,
  • Pani Aleksandrze i Panu Jakubowi Paradeckim z firmy Horyzont Nieruchomości za przekazanie kosmetyków.
Po rozdaniu prezentów był czas na słodki poczęstunek przygotowany przez naszych uczniów oraz na wspólną zabawę.