Międzynarodowy Dzień Wolontariusza

5 grudnia obchodzimy Międzynarodowy Dzień Wolontariusza. Z tej okazji w dniu dzisiejszym w MOKu odbyła się uroczysta Gala Wolontariatu, na której nie mogło nas zabraknąć. Jak co roku, wydarzenie to wzbudziło w nas wiele pozytywnych emocji.
Miło nam poinformować, że w czasie Gali, uczennica klasy 2TFH Wiktoria Kania odebrała statuetkę oraz dyplom za zaangażowanie w prace Szkolnego Klubu Wolontariatu.
Dodatkowo, tzw. Złote Serce odebrała mama naszej uczennicy – Pani Ewelina Gajdowicz. Dzięki ogromnemu zaangażowaniu Pani Gajdowicz, w minionym roku szkolnym udało się zorganizować ogromną pomoc materialną dla uchodźców z Ukrainy.
Podziękowania przyznano także koordynatorkom Szkolnego Klubu Wolontariatu: p. Katarzynie Kozłowskiej-Marks i p. Joannie Księżyk.