Otrzęsiny klas 1

Otrzęsiny

10 grudnia odbyło się podsumowanie Otrzęsin klas pierwszych. Ze względu na pandemię, nie mogły one zostać przeprowadzone tak jak zawsze, dlatego młodzież każdej klasy otrzymała kilka zadań do wykonania.

Pierwszym zadaniem było nakręcenie dwóch filmików, jeden miał przedstawiać typowy dzień pracownika danego zawodu, w którym uczą się nasi uczniowie, a drugi miał być parodią. Kolejnym zadaniem było stworzenie logo, a także hasła reklamowo danego kierunku.
Oto wyniki:
I miejsce – klasa 1 TFoR – grupa organizacji reklamy, która wygrała dwa dni bez pytania.
II miejsce – klasa 1 TFH, która wygrała jeden dzień bez pytania.
III miejsce – klasa 1 TEL – grupa ekonomiczna, która wygrała 3 lekcje bez pytania.
Gratulujemy!
Otrzęsiny organizowały: p. Jolanta Koźlenko, p. Katarzyna Kozłowska-Marks i p. Grażyna Ludwisiak