Polska leży nad Bałtykiem

Weronika Pawlik, uczennica klasy 2 LOs – laureatka konkursu „Polska leży nad Bałtykiem” organizowanego w ramach projektu „Jestem the best” uczestniczyła w czasie minionych wakacji w kilkudniowym rejsie po Bałtyku.

W dniu 05 grudnia 2019 roku przedstawiła uczniom klas pierwszych naszej szkoły prezentację z tego rejsu. Relację oglądało ponad dwieście osób. Wśród zaproszonych gości znaleźli się: sponsor rejsu Starosta Powiatu Pabianickiego Krzysztof Habura oraz organizator przedsięwzięcia, reprezentujący Pabianicki Klub Sportów Wodnych kapitan Krzysztof Grzegorek.

Pokaz spotkał się z bardzo ciepłym, jak na grudniowy dzień, przyjęciem oglądających, którzy z zainteresowaniem śledzili program i atrakcje rejsu. Wspaniała przygoda i świetna prezentacja stały się zachętą dla naszych pierwszoklasistów, którym życzymy sukcesów w przyszłorocznym konkursie.