Międzynarodowe Targi Turystyczne

22 listopada  br. uczniowie klas I-szych Technikum Hotelarskiego pod  opieką nauczycieli: p. Marioli Lach i p. Arkadiusza Markiewicza pojechali na 27 Międzynarodowe Targi Turystyczne WARSAW 2019, które miały miejsce w Pałacu Kultury i Nauki. Wśród wystawców znalazły się państwa z całego świata. Oprócz państw prezentowały się także regiony, biura podróży, wydawnictwa turystyczne, organizacje turystyczne i miasta. W trakcie trwania Targów odbywały się też konferencje, prezentacje i pokazy, np.: Markowe  produkty turystyki wiejskiej, Japonia – kraina gejszy i samurajów, Kilimandżaro – dach Afryki, Konno bezdrożami Kaukazu i Azji Środkowej – Gruzja, Armenia, Kazachstan, Czechy jakich nie znacie. Przy poszczególnych stoiskach uczniowie otrzymywali gadżety, wśród których były: długopisy, ołówki, smyczki, torby reklamowe, kubki, pendrive oraz  mnóstwo ulotek, katalogów i prospektów.

Po wyjściu z Pałacu Kultury był krótki posiłek i  przejazd do Wilanowa, gdzie młodzież obejrzała Królewski Ogród Światła czyli wystawa plenerowa, w ramach której tysiące kolorowych diod ułożono w finezyjne kształty.