Wycieczka do Wrocławia i Adrspach

Pod koniec października uczniowie dwóch klas – II Technikum Logistycznego i II Technikum Fotografii I Multimediów, wraz z wychowawcami udali się na dwudniową wycieczkę do Wrocławia i Skalnego Miasta w Adrspach. Pierwszego dnia po przyjeździe do Wrocławia, młodzież zwiedziła najstarszą część miasta. Pani przewodnik w bardzo ciekawy sposób opowiadała o wielu atrakcjach Wrocławia. W trakcie zwiedzania zadaniem uczniów było m.in. przejście labiryntu i odszukanie jak największej liczby krasnali.  Po spacerze z przewodnikiem młodzież odwiedziła wrocławskie Afrykanarium. Następnie uczestnicy wycieczki udali się do O.W. „Pod Szczelińcem”, gdzie był zapewniony nocleg. Po kolacji była chwila na  wieczorne rozmowy i śpiewy przy ognisku. Po śniadaniu uczniowie udali się do Adrspach w Czechach, gdzie zwiedzili Skalne Miasto. Pogoda i nastroje dopisały. Wszyscy wrócili zadowoleni z wyjazdu z nowych bagażem miłych wspomnień i wrażeń.