VII Międzyszkolny Konkurs Fryzjerski „O Grzebień Mistrza Antoine’a”

W poniedziałek 5 grudnia b.r. odbył się VII Międzyszkolny Konkurs Fryzjerski „O Grzebień Mistrza Antoine’a” w Powiatowym Zespole Szkół Nr 2 im. Marii Dąbrowskiej w Sieradzu.
Tematyka konkursu: „Wieczorowo…”.
O nagrody rywalizowało 38 uczestników z 16 szkół z całego kraju w tym nasza uczennica z kl. 4TFHKalina Brożek wraz ze swoją koleżanką z klasy Kornelią Krasicką, która była jej modelką.
W jury zasiadały prawdziwe gwiazdy fryzjerstwa: Sandra Kpodonou, Bartek Janusz i Łukasz Woźniak,
który jest absolwentem naszej szkoły – prowadzi jeden z lepszych salonów barberskich Alf’s Barber Shop w Łodzi.
Kalina zajęła wyróżnienie za stylizację fryzury wieczorowej i piękne fale. Gratulujemy!
Dziękujemy głównym organizatorom za wspaniałą imprezę, zdrową rywalizację i niesamowitą atmosferę.