Bijemy rekordy w czasie pandemii

Bijemy rekordy w czasie pandemii. konkurs

Zapraszamy do udziału w szkolnym konkursie „Bijemy rekordy w czasie pandemii ”.

Cele:

• Propagowanie zdrowia i aktywnego stylu życia.
  • Motywowanie uczniów do systematycznej aktywności ruchowej na świeżym powietrzu

Organizatorzy :

• Nauczyciele wychowania fizycznego ZS Nr 3 w Pabianicach

Regulamin konkursu:

• Konkurs przeznaczony jest dla wszystkich uczniów naszej szkoły
  • Termin realizacji 03.2021- 31.03.2021r.
  • Chętni uczniowie zgłaszają się do swoich nauczycieli wf i również do nich poprzez TEAMS wysyłają swoje aktywności
  • Klasyfikacja prowadzona jest osobno dla dziewcząt i chłopców w kategorii
  • Marsz ( największa ilość kroków)
  • Obowiązkiem uczestnika jest przesłanie co najmniej 3 aktywności w terenie tygodniowo. Każda aktywność minimum 40 minut ( może być więcej aktywności)
  • Terminy przesłania aktywności:
  • 10.03   –   17.03    –   24.03   –   31.03
  • Potwierdzenie dystansu

Każdy uczeń dokonuje pomiaru dowolnym urządzeniem. Ważne, aby była możliwość przesłania zdjęcia/ zrzutu ekranu pokazującego marsz . W wyznaczonych terminach  uczestnik przesyła swoje wyniki z widoczną:

• datą –  trasą  –  czasem   –   ilością kroków
  • Zwycięzcy w poszczególnych kategoriach otrzymają dyplomy. Wszyscy uczestnicy, którzy w wyznaczonych terminach prześlą potwierdzenie aktywności fizycznej, otrzymają dodatkowe punkty z zachowania oraz celujące oceny z aktywności z wychowania.
  • Podczas aktywności prosimy o zachowanie się zgodnie z bezpieczeństwem sanitarnym.