III miejsce za „Największą Aktywność”

HDK
Dnia 14 września 2018 roku w Starostwie Powiatowym odbyło się uroczyste podsumowanie XV edycji Turnieju „Młoda Krew Ratuje Życie”. Nasza szkoła zajęła II miejsce w powiecie pabianickim. W ubiegłym roku szkolnym oddaliśmy 54450 ml krwi.
Natomiast 20 września w Łodzi w siedzibie Sejmiku Województwa Łódzkiego odbyło się uroczyste okręgowe podsumowanie poprzedniej edycji akcji „Młoda Krew Ratuje Życie”. W uroczystości uczestniczyła  pani dyrektor wraz z dwójką uczniów reprezentujących naszych honorowych dawców krwi. Otrzymaliśmy nagrodę i puchar za zajęcie III miejsca w kategorii szkół ponadgimnazjalnych „Największa Aktywność”. Jest to nagroda za największą ilość oddanej krwi przypadającą na ucznia szkoły. Dziękujemy wszystkim uczniom, którzy poprzez oddawanie krwi zaangażowali się w pomoc drugiemu człowiekowi!