Zagraniczne staże zawodowe - Zespół Szkół Nr 3 w Pabianicach

Zagraniczne staże zawodowe

Strefa ucznia

Uczniowie na praktykach w Grecji
Rekrutacja na staż zawodowy w Grecji dla uczniów kierunków technik hotelarstwa i technik logistyk

W związku z otrzymanym dofinansowaniem na projekt POWERVET-2017-1-PL01-KA102-038137 pt. "Zagraniczny staż drogą rozwoju kompetencji kluczowych" zachęcamy  uczniów z kierunków hotelarstwo oraz logistyka do wzięcia udziału w rekrutacji. 2 - tygodniowy staż zawodowy, odbędzie się w greckich przedsiębiorstwach branży hotelarskiej i logistycznej w najbliższych tygodniach, w terminie październik/listopad 2017 roku. Szczegółowe informacje zostaną podane na spotkaniach organizacyjno - informacyjnych oraz są do wglądu w regulaminie rekrutacji umieszczonym na stronie szkoły, gablotach szkolnych oraz w sekretariacie. Od dnia dzisiejszego można już składać formularze rekrutacyjne, które są do pobrania w sekretariacie szkoły. Poprawnie wypełnione są podstawą do wzięcia udziału w naborze. Rekrutacja będzie trwać do 15 września.

Regulamin rekrutacji - pobierz plik pdf, doc