Osiągnięcia - Zespół Szkół Nr 3 w Pabianicach

III miejsce w Półfinale Licealiady

Reprezentacja ZS Nr 3  zajęła II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pabianickiego w koszykówce dziewcząt.

III miejsce w Półfinale Licealiady

Reprezentacja ZS Nr 3  zajęła III miejsce w Mistrzostwach Powiatu w pływaniu.

III miejsce w Półfinale Licealiady

Reprezentacja ZS Nr 3  zajęła III miejsce w Półfinale Wojewódzkim w ramach Licealiady.

I miejsce w tenisie stołowym

Reprezentacja ZS Nr 3  zajęła I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w tenisie stołowym.

I miejsce szczypiornistek w rejonie

Reprezentacja ZS Nr 3  zajęła I miejsce w zawodach ½ województwa łódzkiego w piłce ręcznej dziewcząt.

Mistrzostwa Powiatu

I miejsce dla drużyny ZS 3 w Mistrzostwach Powiatu Pabianickiego w piłce ręcznej  dziewcząt.

"Wampiriada Sportowa"

II miejsce dla drużyny ZS 3 w VI Powiatowej "Wampiriadzie Sportowej". Gratulujemy!

Półfinał Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej

Cieciorowska Daria, Sęczkowska Justyna, Obalski Adrian i Figura Dawid z klasy IV Technikum Logistycznego zakwalifikowali się do półfinału Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej.
Pokonali 9 052 uczniów z 316 szkół ponadgimnazjalnych z całej Polski.

"Być jak Hoffman" - konkurs

II miejsce w wojewódzkim konkursie "Być jak Hoffman". Konkurs był częścią projektu "Ugryźć Sienkiewicza". Natalia Hunder wraz z kolegami z klasy III TFo nakręcili film będący ekranizacją "Bajki" Henryka Sienkiewicza.

XIII edycja Turnieju Szkół HDK

II miejsce w województwie łódzkim w trzynastej edycji Ogólnopolskiego Turnieju Szkół w Honorowym Krwiodawstwie pod hasłem „Młoda Krew Ratuje Życie”.  Oddaliśmy ok. 70 litrów krwi (0,686 litra/1 pełnoletniego ucznia). Gratulujemy i dziękujemy wszystkim honorowym dawcom krwi!

XVI Rajd Rowerowy

Puchar Starosty dla szkoły w XVI Rajdzie Rowerowym pod Patronatem Prezydenta Miasta Pabianic i Starosty Powiatu Pabianickiego za najliczniejszą reprezentację podczsa rajdu.

Szkoła Zawodowych Perspektyw

Otrzymaliśmy Certyfikat Szkoły Zawodowych Perspektyw.

Powiatowy Quiz Czytelniczy

II miejsce dla Julii Nowak w Powiatowym Quizie Czytelniczym.

Wojewódzki Konkurs nt. krwiodawstwa

II miejsce dla Klaudii Rudowskiej w Wojewódzkim Konkursie nt. krwiodawstwa.

"Moja Łódź" - III miejsce w konkursie

Kinga Heleniak zajęła III miejsce w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym "Moja Łódź".

I miejsce w konkursie PCK HDK

W 2015 roku po raz kolejny członkowie Szkolnego Klubu HDK oddali najwięcej krwi - 69.350 ml. Gratulujemy!

Film promujący krwiodawstwo

III miejsce i wyróżnienie dla uczniów ZS 3 w I Ogólnopolskim Konkursie na Film Promujący Honorowe Oddawanie Krwi. Nagrody otrzymali:  Lili Włodarczyk (II TEFo), Jystyna Marczyńska(II TEFo) i Kamil Ogórek (III TFo) - 3 miejsce. Tomasz Malinowski (III TFo) - wyróżnienie.

Moda. Portret. Postprodukcja

Wyróżnienie w I edycji Konkursu Fotograficznego "Moda. Portret. Postprodukcja" dla Diany Rosińskiej z klasy III TFo. Konkurs był podsumowaniem Kursu Postprodukcji, który obejmował: naukę wykonywania zdjęć na profesjonalnym sprzęcie, pracę z modelką, konsultacje na temat otwarcia własnej działalności fotograficznej i pracy w agencji.

Piękno leży pod nogami

Wyróżnienie i udział w wernisażu prac w Ogólnopolskim Konkursie Fotograficznym "Piękno leży pod nogami" - dla Edyty Czeszek, Martyny Jacoń i Kingi Wlazło z klasy III TFo.

Mini-Saga competition

I miejsce w kategorii wiekowej 16 - 19 lat – Żaneta Rabiega z klasy II TEFo.
III miejsce w tej samej kategorii - Klaudia Szewczyk z klasy III Tho

Stypendium Prezesa Rady Ministrów

Stypendium Prezesa Rady Ministrów dla Diany Rosińskiej z klasy III Technikum w zawodzie Fototechnik.

I Turniej Piłki Siatkoweji dla Wolontariuszy

II miejsce w I Turnieju Piłki Siatkowej dla Wolontariuszy o Puchar Starosty Pabianickiego w ramach 10 Obchodów Międzynarodowego Dnia Wolontariusza.

Mistrzyni Badmintona

Anastasiia Volkova (I THo) wygrała XV Międzynarodowe Mistrzostwa Mazowsza w Badmintonie. Gratulujemy!

Młoda Krew Ratuje Życie 2014/2015

Zespół Szkół Nr 3 zajął I miejsce w Turnieju Młoda Krew Ratuje Życie edycja 2014/2015. Gratulujemy i dziękujemy wszystkim krwiodawcom!