Konkurs o Patronie ZS 3

Konkurs o patronie ZS3

Regulamin: Konkurs na artykuł historyczny pod hasłem „Pabianice w czasie pierwszej wojny światowej”

1. Artykuł może mieć od 3 do 5 stron A4. Formatowanie tekstu to czcionka courier new, rozmiar 12, interlinia 1,5.
  2. Tytuł i temat artykułu to pomysł uczestnika konkursu. Powinien nawiązywać do historii szkoły, patrona szkoły lub czasów pierwszej wojny światowej na terenie Pabianic.
  3. Do artykułu można dołączyć znalezione fotografie związane z tematem (należy podać źródło).
  4. Zgłoszenia do konkursu dokonujemy wysyłając e-mail na adres: szkola1914@wp.pl. Materiały i linki potrzebne do napisania pracy będą udostępnione e-mailem.
  5. Artykuł należy oddać do 7 listopada 2020 roku. Prace należy przesłać na adres: szkola1914@wp.pl.
  6. Konkurs organizuje Katarzyna Giedrojć, nauczycielka historii i wos-u.

Regulamin: Konkurs na wiersz o patronie szkoły

1. Wiersz może być maksymalnie na dwie strony. Formatowanie tekstu to czcionka courier new, rozmiar 12, interlinia 1,5.
  2. Zgłoszenia do konkursu dokonujemy wysyłając e-mail na adres: szkola1914@wp.pl. Materiały i linki potrzebne do napisania pracy będą udostępnione e-mailem.
  3. Artykuł należy oddać do 7 listopada 2020 roku. Prace należy przesłać na adres: szkola1914@wp.pl.
  4. Konkurs organizuje Katarzyna Giedrojć, nauczycielka historii i wos-u.

Regulamin: Konkurs na zdjęcie związane z patronem szkoły

1. Jeden uczeń może zgłosić do konkursu maksymalnie 3 zdjęcia lub 3 grafiki związane z tematem. Jeśli posiłkuje się fotografiami z Internetu należy podać źródło.
  2. Zdjęcia i grafiki o rozdzielczości minimum 1 MEGA wysyłamy drogą elektroniczną na adres szkola1914@wp.pl
  3. Pomysł na zdjęcie lub grafikę i ujęcie tematu zależą od autora.
  4. Konkurs organizuje Katarzyna Giedrojć, nauczycielka historii i wos-u. W razie pytań zalecany jest kontakt przez e-mail: szkola1914@wp.pl.