Akcja strajkowa

W związku z brakiem porozumienia rządu z przedstawicielami związków zawodowych informujemy, że od dnia 8 kwietnia br. rozpoczyna się na terenie szkoły akcja strajkowa i trwać będzie do odwołania.

Zajęcia dydaktyczno-wychowawcze nie będą się odbywały. Prosimy o zapewnienie opieki młodzieży.

Jednocześnie informujemy, że na dni 08.04.2019 – 10.04.2019 zaplanowane są rekolekcje wielkopostne w kościele św. Mateusza, o godz.10 dla klas pierwszych i o godz.12 dla klas drugich, trzecich i czwartych. Bez względu na decyzje dotyczące strajku rekolekcje odbywają się zgodnie z planem.

Wszelkie informacje dotyczące pracy szkoły przekazywane będą Państwu na bieżąco poprzez dziennik elektroniczny i stronę internetową szkoły.

Z wyrazami szacunku Dyrekcja ZS 3